Tercüme

[metaslider id=972]Tercüme yaptırmak isteyen lisans, yüksek lisans, tezli tezsiz yüksek lisans, MBA, master, doktora öğrencilerine tercüme konusunda yardımcı olmaktayız. ingilizce, almanca, fransızca, rusça, çince tercümelerinizde bizden destek alabilirsiniz.

Tercüme ödevi için fiyatlarımız, ücretlerimiz öğrenci fiyatınadır, bu yüzden birçok öğrenci çeviri hizmeti almak için bizi arar bizden destek alır ve çevresine de bizi referans olarak gösterir. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Kayseri gibi şehirlerden gelen öğrencilerin yanında tüm Türkiyede öğrenim gören öğrencilere yardımcı olmaktayız. Ayrıca, Kıbrıs, Amerika, İngiltere, Almanya gibi ülkelerde yaşayan Türk öğrencilere çeviri konusunda destek olmaktayız.

Bir ödev hazırladınız, tez yazdınız, bir web sayfasının tercümesini yaptırmak istiorsunuz ya da bilimsel bir makaleyi kaynak olarak kullanmak istiyorsunuz ve bu çalışmalarınızı ingilizceden türkçeye ya da türkçeden ingilizceye  çevirmek istiyorsanız çeviri işini meslek edinmiş kişilerce ödevlerinizi hızlı ve ekonomik şekilde size ulaştırıyoruz. Sürenin çok kısa olması fiyat olarak herhangi  bir artışa neden olmamaktadır.

Yaklaşık 15 yıldır ödev, tez, tercüme ve özel ders konularında öğrencilerimize koçluk veya eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Şimdiye kadar  ilköğretimden üniversiteye kadar binlerce öğrencimize eğitim danışmanlığı hizmetini vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de böyle bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız telefon ya da mail adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bazı öğrencilerimiz çevirilerin hatalı ya da kusurlu olmasını isterken bazıları da mükemmel bir çeviri olmasını istemektedir. Bu taleplerinize göre de eğitim danışmanlığını vermekteyiz.

Ödev-Tez-Proje -Makale Yazdığımız Dersler sayfasını inceleyebilirsiniz.

tercume