[metaslider id=1153]

Turgut Özal Üniversitesi öğrencilerine talep etmeleri durumunda ödev, soru, proje, sunum, tez , assignment desteğini lisans, yüksek lisans, master, doktora düzeylerinde hizmet vermekteyiz. Son yılların popüler üniversitelerin başında gelen bu üniversite öğrencileri akademik danışmanlık almak için bizi tercih etmektedir.

Turgut Özal Üniversitesi öğrencisiyim diyenlere hangi akademik çalışmalarda yardımıcı oluyoruz ilk önce, ödev hazırlama konusunda destek veriyoruz, verilen tüm ödevlerde işletme ödevi, ekonomi ödevi, matematik ödevi, finans ödevi hakkında hem Türkçe hem de ingilizce yardımcı olmaktayız, bunun yanında projelerde de yardımcı oluyoruz, işletme projesi, bilgisayar projesi, elektrik elektronik projesi, makine projesi ve diğer bölümlerde verilen projelerde desteğimiz sürmektedir.

Ödev, proje yanında tez yazım danışmanlığı yapmaktayız. Tez araştırması, tez taraması, literatür taraması, tez yazımı ve tez düzenlemesi aşamalarında yardımcı olmaktayız. Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrencilere tez konusu bulmada da hemen yardım etmekteyiz. Makale yazmam lazım, makale yazdırmak istiyorum diyenlere de makale yazımı , makale hazırlama çalışması da yapmaktayız. Unutmadan ilave edelim ki, sunum hazırlatmak isteyen Turgut Özallülere sunum yapma, sunum hazırlamada katkı sunmaktayız.

Bu yazıyı okuyun:   Public Administration in Turkey

Tüm akademik hizmetlerimizi hem ingilizce hem de Türkçe olarak sağlamaktayız, ingilizce ödevler, ingilizce projeler, ingilizce tezler hazırladığımız gibi sunumunuzu ingilizce , ingilizce makale yazma konusunda da bizden istifade edebilirsiniz.

Turgut Özalda lisans eğitimi alan, lisans bölümlerinde okuyan ve bizi lisans öğrencisiyim, lisans tezimi , lisans projesimi yaptırmak istiyorum diyerek arayan lisans öğrencileri ile birlikte yüksek lisans yapanlara da yardım etmekteyiz. Yüksek lisansını Turgut Özal üni de yapan tezsiz yüksek lisans, tezli yüksek lisans ve uzaktan eğitim şeklinde yapanlara da yardımcı olunur. Master ödevi, master projesi, master tezi hazırlatmayı planlayan öğrencilere de ingilizce ve türçe desteği sunulur. Son olarak doktora öğrencilerine de doktora ödevi, doktora projesi, doktora tezi hakkında doktora ödev konusu, proje konusu, tez konusunda da yardım edilir.

Tezini yazan öğrencilerin tezlerini de düzenleme çalışması yapmaktayız.Tez düzenlemesi için Turgut Özal üniversitesi tez yazım kılavuzuna uygun uyarlama, editleme çalışması yapılır, tez yazım kılavuzu, proje yazım kılavuzuna göre düzenleme çalışmaları imla kontrolü gibi çalışmalarınızda bizi tercih edebilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun:   Çankaya Üniversitesi

 

Turgut Özal Üniversitesi
})
WhatsApp'tan bize yazın.