En kolay tez nasıl hazırlanır

Tez hazırlama aşamasına gelen öğrenciler tez nasıl hazırlanır diye bize başvurmaktadır. Bitirmesini yazdırmak isteyen öğrenciler için akademik danışmanlık hizmeti veren  sitesi olarak nasıl yapılması konusunda en baştan en sona kadar destek vermekteyiz.

Tez hazırlama akademik faaliyet olduğu için tüm çalışmaların akademik kriterlere göre yapılması söz konusudur. ekibimiz konu bulma, literatür taraması, öneri sunma, yazımı ve düzenlemesi aşamalarında yardımcı olmaktadır.

Tez Nasıl Hazırlanır

Tez nasıl hazırlanır diye bilgi almak isteyen, hazırlatmak isteyen öğrencilere verdiğimiz dersleri kısaca özetlemek gerekirse,

  • Tez hazırlama
  • Konu bulma
  • Öneri hazırlama
  • Taslak
  • Literatür taraması
  • Kaynakça oluşturma
  • Kaynak bulma
  • Formatlama

Bu aşamalarda size destek vermekteyiz.

Yazım aşaması zor mu diye bize çok soru gelmekte, aslında yazmak zor değil, ancak öğrenciler nasıl yapılacağını bilemedikleri için sorun yaşar. Nitelikli akademik eğitim sitesi olarak tüm aşamalarda lisans ve yüksek lisans öğrencilerine akademik hizmet vermektedir.

Tez hazırlama ücretleri nedir, tez hazırlama ücretleri konudan konuya, bölümden bölüme, Türkçe ya da İngilizce olmasına, anketli olup olmamasına ve sayfa sayısına göre değişir. Ücretler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tez kaç sayfa olur, kaç sayfa yazılmalı, bu da değişmektedir, lisans için sayfa sayısı ya da yüksek lisans sayfa sayısını danışman hocanızdan öğrenmeniz gerekir.

Tez konusu nasıl bulunur, tez konusu bulamıyorum, konu nasıl bulabilirim, siteye bakabilirsiniz.

Akademik destek almak istiyorum, danışmanlık desteği nasıl alabilirim, danışmanlık sitesi arıyorum diyorsanız doğru yerdesiniz.

 

1 thought on “En kolay tez nasıl hazırlanır”

  1. Tez metninin sayfa altlarэnda, gerekli gцrьldьрь цlзьde metin iзinde yer verilmeyen alэntэlar veya metnin ilgili sayfasэndaki herhangi bir bilgiyle ilgili kэsa aзэklama, karюэlaюtэrma veya yorumlarэ ortaya koymak iзin de dipnotlar verilir. Dipnotlar, her sayfada metnin en son satэrэnэn altэnda, tek satэr aralэk bэrakэlarak sayfanэn sol kэsmэndan baюlayan kэsa bir зizgiyle, metinden ayrэlэrlar.

Comments are closed.

})
WhatsApp'tan bize yazın.