Doğuş Üniversitesi

[metaslider id=972]

Doğuş Üniversitesi nde öğrenimini lisans, yüksek lisans, master, doktora seviyesinde sürdüren öğrencilere ödev, tez, proje, sunum, makale, assignment hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardan beri Doğuşlu öğrencilere hem özel ders hem de ödev desteği verdiğimiz için birçok öğrenci ile çalışmış olduk. Tüm fakülte, bölüm, enstitü öğrencilerine verilen ödev, projelerinde destek vermeye hazırız.

Doğuş Üniversitesi öğrencisiyim destek almak istiyorum, yardım istiyorum diye bize ulaşanlara ilk önce, ödev yapma konusunda destek veriyoruz, verilen tüm ödevlerde örnek vermek gerekirse işletme ödevi, ekonomi ödevi, matematik ödevi, finans ödevi hakkında hem Türkçe hem de ingilizce yardımcı olmaktayız, bunun yanında projelerde de yardımcı oluyoruz, işletme projesi, bilgisayar projesi, elektrik elektronik projesi, makine projesi ve diğer bölümlerde verilen projelerde desteğimiz sürmektedir.

Ödev, projenin yanında tez hazırlama danışmanlığı yapmaktayız. Tez araştırması, tez taraması, literatür taraması, tez yazımı ve tez düzenlemesi bölümlerinde destek olmaktayız. Tezim var, Tez hazırlatmak istiyorum diyen üniversite öğrencilere tez konusu bulmada da hemen yardım etmekteyiz. Makale yazmam lazım, makale yazdırmak istiyorum diyenlere de makale yazımı , makale hazırlama çalışması da yapmaktayız. Unutmadan ilave edelim ki, sunum hazırlatmak isteyen Doğuşlülere sunum yapma, sunum hazırlamada katkı sunmaktayız.

Tüm akademik hizmetlerimizi hem ingilizce hem de Türkçe olarak sağlamaktayız, ingilizce ödevler, ingilizce projeler, ingilizce tezler hazırladığımız gibi sunumunuzu ingilizce , ingilizce makale yazma konusunda da bizden istifade edebilirsiniz.

Doğuşta lisansta eğitim alan, lisans fakültelerinden birinde öğrenciyim diyen ve bizi lisans öğrencisiyim, lisans tezimi , lisans projesini yaptırmak istiyorum diyerek arayan lisans öğrencileri ile birlikte yüksek lisans yapanlara da yardım etmekteyiz. Yüksek lisansını Doğuş üni de yapan tezsiz yüksek lisans, tezli yüksek lisans ve uzaktan eğitim şeklinde yapanlara da yardımcı olunur. Master ödevi, master projesi, master tezi hazırlatmayı planlayan öğrencilere de ingilizce ve türçe desteği sunulur. Son olarak doktora öğrencilerine de doktora ödevi, doktora projesi, doktora tezi hakkında doktora ödev konusu, proje konusu, tez konusunda da yardım edilir.

Tezini yazan öğrencilerin tezlerini de düzenleme çalışması yapmaktayız.Tez düzenlemesi için Doğuşlılara tez yazım kılavuzuna uygun uyarlama, editleme çalışması yapılır, tez yazım kılavuzu, proje yazım kılavuzuna göre düzenleme çalışmaları imla kontrolü gibi çalışmalarınızda bizi tercih edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler : Doğuş Üniversitesi, Doğuş üniversitesi ödev, Doğuş üniversitesi proje, Doğuş üniversitesi tez, Doğuş üniversitesi makale, Doğuş üniversitesi yüksek lisans, Doğuş üniversitesi doktora, Doğuş üniversitesi tez yazım kılavuzu, ödev, proje, sunum, makale, Doğuş üniversitesi tez merkezi, Doğuş üniversitesi tez yazanlar, Doğuş üniversitesi ödev yapanlar, Doğuş üniversitesi proje yapanlar
Doğuş üni tez konuları
Doğuş üni ücretleri
Doğuş üni tez yazım kılavuzu
Doğuş üni proje yazım kılavuzu
Doğuş üni ingilizce bölümleri
Doğuş üni bölümleri
Doğuş yüksek lisans

})
WhatsApp'tan bize yazın.