Blog sayfası olarak sitemizde son güncellemeleri bulabilirsiniz. Lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine ödev, soru, proje, sunum, essay, makale, tez yazımı, tez düzenlemesi konularında destek vermekteyiz. Bu yüzden birçok öğrenci sitemize girip bilgiye ulaşmaya çalışır.

Blog sayfasında ayrıca belirli zamanlarda üniversite öğrencilerine teknik bilgi sunmaktayız. Üniversite ödevleri nasıl yapılır, proje nasıl hazırlanır, tez yazımı nasıl oluyor, tez nasıl yazılır,  gibi teknik bilgiler yer alması düşünülmektedir. Bu yüzden belirli sürelerde sayfamızı incelemenizde fayda var.

Bunun yanında belirli zamanlarda ödev hazırlama, proje hazırlama, makale hazırlama, tez hazırlama konularında kampanyalarımız yer almaktadır. Bu imkanlardan faydalanmak isterseniz sayfamızı takip etmeniz yeterlidir.

Önemli : Ödev, proje, tez , sunum , makale, çeviri , tercüme yaptırırken bunlara dikkat edin

Akademik hizmet sunan sitelerin artmasıyla iyiler ile kötüleri birbirinden ayırt etmek için yazdığımız bu blog sayfası sizin nelere dikkat etmeniz gerektiği ifade etmektedir.

  • Sitede telefon numarası olmasına dikkat edin, sadece mail adresi ile iletişime geçilen yerler risklidir, bu sitelerden uzak durun
  • Birden fazla telefon numarası olan sitelerin öz güveni , güvenilirliği yüksektir.
  • Telefona konuşan kişinin sizi ikna etmesi önemlidir, güvensiz konuşmasını yeterli görmediğiniz, çelişkili konuşan yerlerden uzak durun.
  • Ofisi olan siteler ile iletişim kurun, ofisi görün , bu şekilde karar verin
  • Ödeviniz ile ilgili kısa bir bölümünün yapılmasını ve size gönderilmesini isteyin.

Önemli : Ödev, proje, tez, makale yazdığımız dersler hangileri , bunları soran birçok öğrenci bulunmakta. Bu yüzden lisans, yüksek lisans ve master öğrencileri için hizmet verdiğimiz tez, proje, makale, ödev yaptığımız derslerin listesini hazırladık. Buradan ulaşabilirsiniz.

Ders Notları sayfası açıldı. Sitemizdeki birçok öğrenci ders notu arıyorum, ders notu var mı diyerek bizden ders notu talep etmektedir. Bu yüzden siteye ekleme taleplerini yerine getirdik. Sayfaya gitmek için tıklayın

üniversite ödev blog

})
WhatsApp'tan bize yazın.