Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler ödev yapılır, Ödevi olan üniversite öğrencilere ödev hazırlama, proje, tez, makale, sunum, essay ödevleri hem ingilizce hem de Türkçe olarak yapılır. Ödevini yaptırmak isteyen, ödevim var ödevimi yaptırmam lazım diyen öğrencilere katkı sunmaktayız. Lisans, yüksek lisans, master, tezsiz yüksek lisans öğrencilerine verdiğimiz desteği tüm üniversite, bölüm ve dersler için vermekteyiz.

[metaslider id=1153]
Ödev konusu, proje konusu, tez konusu, ödev örnekleri, proje örnekleri, tez örnekleri ile ilgili sitemiz destek vermektedir. Ayrıca ödev hazırlama, proje hazırlama, tez hazırlama ile ilgili destek sunmaktayız.

 • Sosyal Hizmete Giriş :  Bu derste Sosyal Hizmetler ile ilgili temel kavramlar ele alınacak, öğrenciler sosyal refah ve sosyal hizmetler sistemlerinin önemi ve tarihsel kökenleri hakkında bilgilendirilecektir. Öğrencilere Sosyal Hizmetlerle ilgili genel bir anlayış kazandırılacaktır. Ayrıca bu derste sosyal hizmetin tanımı ve kapsamı; bilim ve disiplin olarak sosyal hizmet; sosyal hizmetin mesleki nitelikleri, amaçları, işlevleri ve ayırt edici özellikleri gibi konular işlenir
 • Sosyal Hizmet Yönetimi : Bu derste, örgüt ve yönetim kavram ve kuramları, sosyal hizmet örgütlerinin temel özellikleri ve tipleri, sosyal hizmet örgütlerinde yönetim ilkeleri ve boyutları, örgütte çatışma ve değişim, sosyal hizmet alanlarında proje tasarımı ve yönetimi, çağdaş yönetim kavramlarının sosyal hizmet yönetimine uyarlanması, yönetici olarak sosyal hizmet uzmanı konuları işlenecektir.
 • Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler ödev yapılır
  Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler proje yapılır
  Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler tez hazırlanır
  Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler makale yazılır
  Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler ders notları
  Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler sunum ödevi
  Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler yüksek lisans
Sosyal Refah ve Sosyal Hizmetler
})
WhatsApp'tan bize yazın.