proje hazırlama
Proje hazırlatmak isteyen lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine proje hazırlama desteği vermekteyiz. 15 yıldan beri üniversite öğrencilerine ödev, sunum, essay, tez yazımı, tez düzenlemesi, literatür taraması hakkında yardımcı olan sitemiz siz değerli üniversite öğrencilerine almak istediğiniz tüm akademik hizmetlerde yardımcı olmaya devam etmektedir.

Örnek proje var mı, proje örnekleri lazım, örnek hazır projeler arıyorum diyen öğrencilere destek olmaktayız.

Örnek Proje hazırlama ile ilgili dokumanlar

Hangi bölüm öğrencilerine proje hazırlama desteği sunmaktayız : Endüstri mühendisliği, makine , elektrik elektronik, çevre, gıda, inşaat, mimarlık projelerinde yardımcı olduğumuz gibi iktisat, ekonomi, maliye, muhasebe, işletme, uluslararası ticaret, uluslararası ekonomi gibi bölüm öğrencilerine de yardımcı olmaktayız.

Proje hazırlama desteği

Projem var, projemi yaptırmak istiyorum, ingilizce projesinde destek almak istiyorum, ingilizce projelerde yardımcı olan merkezler var mı, projeme konu arıyorum diyen öğrencilere de destek olmaktayız. Lisans , yüksek lisans öğrencilerinin sorduğu sorulardan biri de ücretleridir. Kaç lira , ücreti nedir, fiyatı hakkında bilgi istiyorum diyen öğrencilere hemen fiyat hakkında bilgi veriyoruz. Bunun için önce kapsamını, kaç sayfa olacağını, teslim tarihini, hangi dilde yazılacağını sormaktayız. Bu sorulara cevap aldıktan sonra öğrencilere fiyatı konusunda yardımcı olmaktayız.

İngilizce projemi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere ingilizce olarak hazırlamaktayız. İngilizce seviyesi sizin belirlediğiniz seviyeye uygun basit, orta ve ileri derecede hazırlayıp sunmaktayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi illerde öğrenim gören üniversite öğrencilerine destek verdiğimiz gibi diğer şehirlerde okuyan üniversite öğrencilerine , Kıbrıs, Amerika, USA, Almanya, İngiltere, Rusya, Polonya, İtalya, Çinde okuyan öğrencilere de istedikleri dilden projelerinde yardımcı olmaktayız.

İletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.