[metaslider id=1153]

ODTÜ mezunu mühendislerden bilgisayar, elektronik ve makine alanlarındaki isteklerinize çözümler Mühendislik alanında verebileceğimiz hizmetler:

• Makine mühendisliği

Makine tasarım
Solidworks, Catia, Autocad başta olmak üzere CAD yazılımlarını kullanarak her türlü karmaşık 3D tasarım, montaj, montaj patlatma, çalışma animasyonu gibi hizmetleri verebilmekteyiz.Sac levha tasarımı, kalıp tasarımı, yeni ürün geliştirme, tersine mühendislik gibi taleplerinize hızlı ve yaratıcı çözümler getiriyoruz. Ayrıca ürünlerin tam detaylı 2D teknik çizimlerini de yapabilmekteyiz.

Analiz, Hesaplama
Sonlu elelanlar analizi(FEA) ve Hesaplamalı akışkanlar dinamiği(CFD) yöntemlerini kullanarak stres, ısı, akışkanlar, dinamik, yorulma, titreşim gibi analizleri yapabilmekteyiz. Kullandığımız programlar Ansys, Comsol, Nastran,Adams, Solidworks başta olmak üzere diğer bir çok piyasada kullanılan analiz programlarında hizmet verebiliyoruz.

Simulasyon modelleme
Matlab ve Simulink kullanarak sistem modellemesi, contol diagramları, PID kontrol gibi hizmetleri sunabilmekteyiz.

3D yazıcı ile ürün basılması
3D yazıcılar prototip veya hobi gibi amaçlarla parça üretimi için kullanılan hızlı ve güvenilir bir makinedir. Malzeme olarak ABS ve PLA en çok kullanılan malzemelerdir. Çıkartmak istediğiniz ürünün 3D modelini veya 2D teknik çizimini bize yollarsanız en kısa sürede ürünü üretip adresinize yollayabilirz

• Elektronik

PCB devre dizaynı, Ardunio yazılım, PIC programlama ayrıca talep edilirse devre kartı basımı alanlarında hizmet sunuyoruz.

ODTÜ mezunu mühendislerden bilgisayar, elektronik ve makine alanlarındaki isteklerinize çözümler
})
WhatsApp'tan bize yazın.