Makale yazdırmak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine akademik makale yazım desteği vermekteyiz. Üniversiteniz, fakülteniz, bölümünüz ve konunuza bakmadan tüm üniversite öğrencilere akademik makaleler ile ilgili destek sunmaktayız.

  • Makale hazırlama ile ilgili bilmeniz gerekenler

  • Makale nasıl yazılır tıklayın

  • Örnek sunum makale nasıl hazırlanır inceleyin

  • İngilizce makale örneği tıklayın

  • Örnek makale incelemesi nasıl yapılır tıklayın

Genelde makalem var, makalemi yazdırmak istiyorum diyen üniversite öğrencilerinin bölümlerine baktığımızda işletme, ekonomi, iktisat, muhasebe, maliye, endüstri, makine, elektrik elektronik, bilgisayar mühendisliği gibi bölümlerden gelmektedir. Sadece Türkçe olarak değil, ingilizce makale yazımı konusunda yardımcı olmaktayız.

Sitemize gelen lisans öğrencileri, yüksek lisans, master öğrencilerinin kullandığı anahtar kelimelere göz atacak olursak, makale ödevim var, ödevimi yazdırmak istiyorum, makale nedir, nasıl yazılır, yazanlar, konusu, örnekleri arıyorum diyerek bize ulaşmaktadır. Konu ile ilgili akademik destek almak isteyen tüm öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Verdiğimiz hizmetlerden kısaca bahsetmek gerekirse; üniversite öğrencilerine ödev yapmaktayız. Ayrıca proje hazırlama hakkında da yardımcı oluyoruz. İngilizce, Türkçe olarak tüm akademik bilimsel çalışmalarınızı yapmaktayız. Tercüme, çeviri, çizim, rapor , proje konularında yardım almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ücret bilgisini öğrenmek isteyen öğrencilerden, yaptırmak istediği akademik çalışma hakkında detay alırız. Kaç sayfa olacak , kapsamı nedir, teslim tarihi ne zaman, hangi dilde hazırlanacak , İngilizce mi , Türkçe mi olacak bu sorulara cevap aldıktan sonra ücret  , fiyat konusunda yardımcı oluyoruz. İngilizce işletme, ingilizce ekonomi, ingilizce mühendislik teziniz, ödeviniz, projeniz yazılır, kısa süre içinde size teslim edilir.

Sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlerde öğrenim gören öğrencilere değil tüm Türkiye, Kıbrıs hatta Amerika, USA, İngiltere, Almanya, İtalya gibi Avrupa ülkelerindeki öğrencilere destek vermekteyiz.

Bize ulaşmak için iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Makale yazdığımız dersler sayfasını inceleyebilirsiniz

 

Makale örnekleri yazısını incelemek için tıklayın

 

Makale ödevi
Makale ödevi yapılır
Bu yazıyı lütfen paylaşır mısınız?