Tezsiz yüksek lisans projemi yaptırmak istiyorum

tezsiz yüksek lisans proje yaptırmak

Tezsiz yüksek lisans projemi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere akademik proje desteği veriyoruz. Birçok üniversite öğrencisi projesi için yardım alma ihtiyacı duyar. Proje konusu belirleme, yazım ve üniversitenin yazım kılavuzuna göre düzenleme ve intihal raporu için destek alır.

Tezsiz yüksek lisans projesi

Tezsiz yüksek lisans projemi yaptırmak istiyorum diyen tezsiz yüksek lisans yapan öğrencilere proje konusu belirleme, proje yazma, proje hazırlama, proje raporu hakkında destek vermekteyiz. Tezsiz yüksek yapan öğrenciler, tezlilerin aksine proje yaparak mezun olurlar, ve yüksek lisans belgesine sahip olurlar. Öğrencilerden gelen talep üzerine ödev hazırlama, makale yazma, proje yapma, essay yazma konularında yardımcı olmaktayız.

Öğrenciler bizi , tezsiz yüksek yapıyorum, ödevim var , projem var, projemi yaptırmak, ödevimi hazırlatmak istiyorum diyerek bizden yardım talep ederler. İşletme, muhasebe denetimi, eğitim yönetimi ve denetimi, sağlık yönetimi, hemşirelik, besyo, beden eğitimi, finans projelerinde yardımcı olmaktayız.

Tezsiz yüksek lisans projesi yapan yerler

Öğrencilerin en çok aradıkları yerlerden biri de güvenilir proje yapan yerlerdir. Bu açıdan üniversite öğrencilerine destek veriyoruz. Projeyi yaptırmak isteyen öğrenciler bu siteden yardım alabilir.

Tezsiz yüksek lisans proje fiyatları

Fiyatları belirlerken çalışmanın kaç sayfa olacağı önemlidir. Sayfa sayısı genelde 30 ile 70 arasında değişiklik gösterir. Sayfa sayısının dışında teslime kalan gün önemlidir. Daha uygun fiyat almak için uzun zaman varken başvurmanız gerekir. Son haftaya kalan çalışmaları da almaktayız. Ancak fiyatları biraz farklı olabilir.

Uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans projesi

Yüksek lisansını uzaktan eğitim alarak yapan öğrencilerin sayısında ciddi artış var. Üniversiteye gitmeden bilgisayar ile dersleri takip ederek sonunda proje hazırlanan sistemdir. Bu sebeple üniversiteden uzak öğrencilerin başvurduğu bu sistem için proje hazırlama desteğini veriyoruz. Uzaktan eğitim projesi yapan yerler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Tezsiz yüksek lisans proje konuları

Tezsiz yüksek lisans projemi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere proje konuları veriyoruz. İşletme, sağlık yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği, aile danışmanlığı, besyo, eğitim yönetimi ve denetimi, muhasebe ve finans ve diğer bölümler için proje konusu veriyoruz.

Siteye gelen talepler

 • Selçuk Üniversitesi Eğitim yönetimi ve denetimi bölümündeyim. Projem için destek almak için yer arıyorum. Nasıl destek veriyorsunuz.
 • Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Yönetiminde MBA yapıyorum. İngilizce projem için konu arıyorum.
 • İntihal oranı çok yüksek çıktı. Düşürme hizmeti veriyor musunuz?
 • Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde sağlık yönetimi bölümünde tezsiz YL yapıyorum. Proje yapıyor musunuz?
 • Projemi tamamlayamıyorum. Bitirmek için destek almak istiyorum.
 • İş sağlığı ve güvenliği bölümünde dersleri verdim. Dönem projemi hazırlatmak istiyorum.
 • Bitirme projemi yazdırmak istiyorum. Kısa zamanım kaldı. Acil yardım ediyor musunuz?

Yeni açılan bölümler

 • İşletme Yönetimi
 • Karakter ve Değer Eğitimi
 • Ölçme ve Veri Analitiği
 • Görsel İletişim Tasarımı
 • Kimya

Üniversite öğrencilerine ödev yapılır. Boğaziçi, Ortadoğu, İTÜ, ODTÜ mezunu, yüksek lisans ve master öğrencileri olarak ödev desteği veriyoruz. İşletme, ekonomi, bilgisayar, finans, matlab, makine, elektrik elektronik öğrencilerine yardımcı olmaktayız.